![[Pasted image 20240429173002.png]] <$30 for a vitamin $50 - $100 for a painkiller[^1] NGL got this analogy from a Youtube video, so unsure how accurate it is, but wanted to document it here. Unsure if it's monthly or a lifetime 1 time cost? Not clear from the video... [^1]: https://youtu.be/1CDBbEVBtBU?si=R6rnat5NHh0ICego&t=191